почесний громадянин

Новомосковський міський голова Сергій Мороз, міська рада та її виконавчий комітет, а також редакція газети «Новомосковськ сьогодні» висловлюють співчуття рідним та близьким Івана Івановича Сиворакша у зв’язку з його смертю.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким  Івана Івановича Сиворакші у зв’язку з його смертю

Останні матеріали

Почесному громадянину Новомосковська Івану Стороженку – 85!

Є люди, які заряджають оточуючих своєю енергією, наполегливістю та завзяттям. З Іваном Сергійовичем Стороженком я познайомилась після святкування його 85-річного ювілею і не могла повірити, що переді мною літня людина.

Жителі Новомосковська вимагають повернути палац культури «Металург» територіальній громаді

Громадська рада при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради ухвалила рішення звернутись з відкритим листом до Президента, Прем’єр-міністра та Генерального прокурора України з проханням передати палац культури «Металург» з державної до комунальної власності та недопущення його приватизац

Почесний громадянин Новомосковська Коішевський Юрій Костянтинович відзначив ювілей

14 квітня 2015 року Почесний громадянин міста Новомосковська Коішевський Юрій Костянтинович відзначив свій 80-річний ювілей.

У Новомосковську стало на одного Почесного громадянина більше

Рішенням сесії Новомосковської міської ради №1077 від 09.07.2014 року заслуженому артисту України Олександру Мирошниченко присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новомосковська».