школа

У передноворічному Новомосковську розгорається скандал. Компанія, яка надає послуги їдалень у загальноосвітніх школах міста, звинувачує начальника управління освіти у корупції.

Шкільні їдальні: блиск і злидні шахраїв

Останні матеріали

Навчальні підсумки року – ліцей «Самара»

Рік, що минає, був щедрим на інтелектуальні здобутки учнів міста.

Традиційну першість за результатами ЗНО та переможцями в олімпіадах та конкурсах тримає Новомосковський міський ліцей «Самара».

У міськвиконкомі відбулося нагородження випускників золотими та срібними медалями

29 травня 2015 року за доброю традицією у міськвиконкомі відбулося нагородження випускників загальноосвітніх середніх шкіл Новомосковська золотими та срібними медалями.

У школах Новомосковська пройшли випускні вечори

Ввечері 30 травня 2015 року випускники Новомосковська востаннє прийшли до школи на свій перший в житті бал – випускний. Дівчата у гарних бальних сукнях, хлопці у костюмах. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні посмішок, ні сліз.

Сергій Мороз відвідав останній дзвоник у 6-й школі

29 травня 2015 року усі школярі нашого міста  відзначають свято останнього дзвоника. 

Зі своїми навчальними закладами попрощалися сотні новомосковських  випускників, 17 з яких за успіхи у навчанні нагороджені золотими та срібними медалями.

Гімназія здала іспит перед громадою міста

Травень – завжди хвилююча пора напередодні відповідальних іспитів для школярів, а особливо для випускників та їх батьків.

Проте екзамен більш високого рівня відповідальності складали у цьому році самі вчителі.

У Новомосковську – 17 медалістів

За підсумками навчального року 2014-2015 планується  нагородження золотими медалями 12 випускників, срібними медалями - 5 випускників.

Про це повідомляє начальник управління освіти Новомосковської міської ради Наталя Падашуля.

Діти Новомосковська - захисникам країни

Військовослужбовці 121-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку отримали гуманітарну допомогу від школярів Новомосковська.

Вона народилась, щоб бути вчителем: Інні Афанасіївні Дударевій виповнюється 80 років

Володимира Борисовича Дударева знають усі, хто мав хоч якийсь стосунок до культури у Новомосковську. Саме він був першим директором Палацу культури «Металург» і пропрацював на цій посаді 10 років, саме він організовував і проводив міжнародні фестивалі у нашому місті.

Підприємство, яке забезпечує годування школярів, пропонує підняти ціни

ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке виграло тендер на приготування харчування для школярів Новомосковська, пропонує підвищити його вартість.

Новомосковські школярі можуть перейти на 6-денну форму навчання

У новому 2014-2015 навчальному році школярі 2-11 класів Дніпропетровській області можуть перейти на 6-денну систему навчання.

Як новомосковські абітурієнти іспити складали

Напередодні свята першого дзвоника “Новомосковськ сьогодні” вирішив дослідити, як навчаються діти у різних школах міста. Для цього ми побудували інфографіку із відображенням успішності складання учнями ЗНО з кожного предмета.