скандал

Що спільного у «радіоактивного шлаку Мороза» і «радіоактивного попелу» російського пропагандиста Дмитра Кисєльова?

Метаморфози перетворення: радіаційний шлак у радіаційний попіл

Останні матеріали

Вікторія Шилова планує дестабілізувати ситуацію в Одесі?

У ЗМІ з’явилася інформація про скандал, який стався в Одесі, повідомляє сайт pl.com.ua. Місцеві журналісти зазначили, що низка патріотичних організацій завадила руху «Антивійна» провести так звану «Конференцію щодо Мінських домовленостей».

Шкільні їдальні: блиск і злидні шахраїв

У передноворічному Новомосковську розгорається скандал. Компанія, яка надає послуги їдалень у загальноосвітніх школах міста, звинувачує начальника управління освіти у корупції.

Моральні оцінки від депутатки, яка б’є дітей

У газеті «Новомосковська правда» від 16 липня поточного року цілу колонку займає матеріал, сповнений шляхетного гніву депутата Новомосковської міської ради, голови міської організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олени Алєксєєвої. 

Призрак  распятого славянского мальчика в Новомосковске?

Недавно, накануне пасхальных праздников, шокирующая новость из Новомосковщины прокатилась по средствам массовой информации, поняв целую информационную бурю в российских СМИ.

«Авангард» може стати локомотивом розвитку Новомосковська

Кінотеатр «Авангард» – не просто будівля, з якою у багатьох новомосковців пов’язано багато спогадів. Це - символ епохи, предмет тривалих судових тяганин і навіть можливість для створення нового майбутнього.

Суд визнав інформацію, розміщену в «Новомосковській правді», недостовірною

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтвердив рішення Новомосковського міськрайонного суду, яким було встановлено, що головним редактором газети «Новомосковська правда» Вадимом Червоноштаном була розповсюджена недостовірна інформація щодо Віталія Криші та його підприємства «Модуль-91».

Політика захисту і політика розхитування

Новомосковськ – важливе місто Дніпропетровської області і всієї України. Зараз погляди усіх мешканців країни зосереджені переважно на маленьких містах, таких, як Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь. Наша область залишається острівцем стабільності і спокою.