військовослужбовці

Новомосковськ гостинно відкрив двері тим, у кого на рідній землі точаться бої. Ці люди принесли із собою страшні спогади і волю до життя. Готовність боротись за нове майбутнє України для декого з них стало сенсом існування. До таких належить Андрій Крамаренко.

І один у полі воїн!

Останні матеріали

Стрілянина з гранатомета у приватному секторі Новомосковська

Пізно ввечері, 21 серпня у Новомосковську відбулась надзвичайна подія – близько 22-ї год. мешканців вулиці Шаповалова злякав вибух. 

Кожен чоловік повинен стати героєм!

Людину по-справжньому можна пізнати тільки опинившись разом у критичній ситуації. Віталій Плахута та Ігор Хорішко – волонтери з Новомосковська  – з когорти тих, хто в екстремальних умовах починає діяти  активніше й рішучіше, ніж зазвичай. 

З АТО демобілізувався перший загін неушкоджених понтонників

Військові-захисники мостів повним складом повернулися після року служби і отримали посвідчення учасників бойових дій.

Стало відомо по 11-го загиблого новомосковця

Олександр Мітягін загинув 28 серпня 2014 р. у бою під Новоазовськом. 

У Новомосковську родинам загиблих учасників АТО придбають квартири

Родини загиблих бійців-учасників АТО, а також інваліди I та II груп, які отримали інвалідність, виконуючи бойові завдання на сході країни, будуть забезпечені житлом першочергово.

Консультативна допомога  демобілізованим та військовослужбовцям

Шановні  жителі міста Новомосковська!

Нові герої нової війни. Пам’ятаємо. Перемагаємо

Наш час народжує нових героїв. Вони не відрізняються від нашого сусіда, колеги, друга або просто попутника у маршрутці. На фотографіях над ними не світиться німб. У них немає суперздібностей, вони не ходять крізь стіни і не говорять афоризмами.

Призрак  распятого славянского мальчика в Новомосковске?

Недавно, накануне пасхальных праздников, шокирующая новость из Новомосковщины прокатилась по средствам массовой информации, поняв целую информационную бурю в российских СМИ.

Ідентифікований ще один  загиблий в АТО новомосковець

3 квітня 2015 року відбулося перепоховання Гавриїла Зелінського, жителя нашого міста, який загинув під Іловайськом. 

Новомосковські демобілізовані учасники АТО захищатимуть інтереси діючих військовослужбовців

Новомосковські демобілізовані учасники АТО 3 квітня обговорили з міським головою Сергієм Морозом можливості забезпечення воїнів земельними ділянками.

Про це повідомила прес-служба Новомосковської міської ради.

«Ні кроку назад!» - девіз 93-ї механізованої бригади

Це було щиро і переконливо. Без політичного пафосу, трохи історії, трохи сучасності. Полковник 93-ї механізованої бригади, насправді, сказав більше, ніж хотів. 

У Новомосковську відбулося перепоховання Героя

18 лютого 2015 року відбулося перепоховання нашого земляка Руслана Вікторовича Дубовика, який загинув на сході України під час проведення антитерористичної операції.

Брат за брата

Знаєте, чому в Україні немає ядерної зброї? Тому що її ще не замовляли волонтерам.

Волонтери – це теж армія. Армія небайдужих людей, які роблять те, що можуть, але дуже часто перевершують навіть власні сподівання.

Новомосковськ провів в останній шлях восьмого героя

28 січня 2015 року у Новомосковську відбулося поховання наймолодшого бійця полку «Дніпро-1» Максима Гребенюка, який загинув у боях на сході України. Хлопцю було лише 18 років.

«Заради життя – на смерть!» - формула життя Олега Костріченка

«НС»  продовжує публікувати історії новомосковських воїнів, які загинули під час воєнних дій на сході України. Сьгодні говорять, що в неоголошеній війні гинуть кращі із кращих, цвіт нації.