волонтери

Новомосковськ гостинно відкрив двері тим, у кого на рідній землі точаться бої. Ці люди принесли із собою страшні спогади і волю до життя. Готовність боротись за нове майбутнє України для декого з них стало сенсом існування. До таких належить Андрій Крамаренко.

І один у полі воїн!

Останні матеріали

Кожен чоловік повинен стати героєм!

Людину по-справжньому можна пізнати тільки опинившись разом у критичній ситуації. Віталій Плахута та Ігор Хорішко – волонтери з Новомосковська  – з когорти тих, хто в екстремальних умовах починає діяти  активніше й рішучіше, ніж зазвичай. 

Надія на одужання молодої мами є! Як допомогти?

З родиною Ганни Гнатівни Каліти, її донькою та онуком ми зустрілись у паку ім. Сучкова біля підніжжя «горбатого мосту». Чоловік Ганни Гнатівни залишився вдома на господарстві, так би мовити. Лихо спіткало цю родину три роки тому коли донька, Наталя, народила синочка Єгорку. 

Фестиваль «З країни в Україну» - справжнє міське свято

Команда фестивалю «З країни в Україну», у складі якої українські артисти, народні умільці, представники народних ремесел, викладачі з історії та культури України, знову вирушила у подорож кількома містами Дніпропетровської області, серед який - Новомосковськ.

Міжнародна допомога у Новомосковську

Наталя Григорівна Браженко – представник благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» у Дніпропетровській області. Допомога по всій Дніпропетровській області, частково по Запорізькій і навіть на передову поширюється з Новомосковська.

Брат за брата

Знаєте, чому в Україні немає ядерної зброї? Тому що її ще не замовляли волонтерам.

Волонтери – це теж армія. Армія небайдужих людей, які роблять те, що можуть, але дуже часто перевершують навіть власні сподівання.

Донором крові для поранених може стати кожен новомосковець

Допомогти пораненим, які масово надходять до лікарень Дніпропетровської області, можна і в Новомосковську.

Коли твоя хата не скраю

Минулий рік, безперечно, ввійде в усі підручники історії. Явищем 2014 року не тільки в нашій країні, а й у всьому світі назвали феномен українського волонтерства,  унікальної форми самоорганізації суспільства, яке включилося в допомогу армії під час проведення АТО.

Волонтери без кордонів

Кордони бувають мовними, національними, віковими. Саме тому ми говоримо про прірву між різними поколіннями, між різними картинами світу для людей, що говорять різними мовами, про різницю у сприйнятті між тими, хто виріс у різних країнах.

Новомосковські волонтери зігрівають військових

Громадська організація «Центр громадських ініціатив міста Новомосковська» та її голова Віктор Пробачай за підтримки інших громадських організацій міста та сприяння міського голови заготували та відправили 100 кубічних метрів дров для військових.

Три брати-волонтери

Одна людина може зробити багато, з однодумцями – ще більше. А якщо за справу беруться три брати, ще й з родинами, то для них немає нічого неможливого.

Ніхто, крім нас – для фронту і для тилу

Вибори, утворення коаліції, так зване перемир’я – це все порожній звук для людей, які перебувають на вістрі реальності. У країні триває війна, хоча акценти у засобах масової інформації останнім часом дещо змінились.

Новомосковські десантники повернулись додому, але готові до бою

25-та окрема аеромобільна бригада нарешті, після 5 місяців боїв, повернулась у повному складі до постійного місця дислокації – частини в Гвардійському.

Борис Скляр: Я воюю за те, щоб до мого дому не прийшла війна

Розвідники вважаються елітою військових сил, і складають цю еліту звичайні хлопці, у яких є сила духа, гідність й навіть харизма. Борис Скляр – розвідник, новомосковець та майже батько. Приблизно за місяць його дружина має народити доньку – Алісу.