ЖКГ

У п’ятницю, 18 березня, під час проведення позачергового засідання виконкому виконуючому обов’язки міського голови було рекомендовано звільнити директора комунального підприємства «НККП».

Про це стало відомо від члена виконкому Сергія Мороза.

У День комунального працівника позачерговий виконком рекомендував звільнити директора комунального підприємства

Останні матеріали

Мережа водопостачання Новомосковська готова до зими на 80%

Більшість людей незадоволені якістю майже всіх видів комунальних послуг, і для такого ставлення є чимало приводів. Особливо сьогодні, коли ціни на «комуналку» зросли.

У Новомосковську відновлюється вуличне освітлення

Міська влада, прагнучи створити зручні умови життєдіяльності для мешканців міста, працює над розвитком та розширенням вуличної мережі зовнішнього освітлення міста. 

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом. Про це вони розповіли під час зустрічі з міським головою Сергієм Морозом та виконуючим обов’язки першого заступника Олександром Воскобойником.

«Новомосковськводоканал» отримав «золото»

28 травня 2015 року міський голова Сергій Мороз  привітав комунальне підприємство  «Новомосковськводоканал», його керівників та працівників з високою оцінкою роботи та отриманням престижної нагороди.

«Комэнерго» отвечает на все вопросы

В редакцию нашей газеты обратилась директор материнской компании «Комэнерго-Новомосковск» «Украинский жилищно-коммунальный союз» (г. Киев) Железнякова Я.А. с просьбой предоставить свое видение ситуации, которая сложилась в городе вокруг предприятия. 

Новомосковськ придбає новий сміттєвоз та контейнери

На черговій сесії Новомосковської міської ради 7 квітня було прийняте рішення про придбання нового сміттєвозу та контейнерів.

Чистилище для міста. Коли під вікнами новомосковців не буде жодного недопалка

Кожної весни, коли зійшов сніг і добре пройшли дощі, усі згадують народну мудрість про те, що стає видно, хто де поводився не надто чемно і насмітив.

Натомість європейські прагнення нашого народу змушують звернути увагу на чистоту на вулицях Західної та навіть Центральної Європи.

Міська влада тримає постійний зв’язок з мешканцями

2 квітня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями будинків вулиць Радянська та Велика Ковалівка.

Звіт міського голови Новомосковська Мороза С.А.

Звіт міського голови Новомосковська Мороза С.А. 
про роботу Новомосковської міської ради та її виконавчого комітету за 2014 рік.

Нові тарифи сіли на рифи?

Підвищення тарифів – це завжди надзвичайно болючий процес, який викликає у суспільстві великий резонанс. Тим більш, у таких важких соціально-економічних умовах, в яких зараз опинилася Україна.

З 1 жовтня 2014 року субсидія призначатиметься по-новому

Роз’яснення надає начальник управління праці та соціального захисту населення міста Новомосковська Галина Горбач.

Новомосковськ платитиме лише за спожиту воду без втрат

У Новомосковську встановлений лічильник води до входу водогону в місто, що дозволить уникнути втрат. Про це повідомив міський голова Сергій Мороз.

Різниця у підвищених комунальних тарифах буде компенсована

Підвищення Росією ціни на газ, безумовно, поставило питання підвищення комунальних тарифів, зокрема на газ та тепло.